5.ua

На Прикарпатті від міліції вимагають припинити репресії проти активістів Євромайдану [відео]

  Саме в той час у відділі слідчі проводили допити чотирьох активістів, наймолодшому з яких 15 років. Вони проходять, як свідки, зокрема у справі публічного спалення портрета президента. Між тим, у міліції заспокоюють: після прийняття закону про амністію щодо учасників Євромайдану – слідство припинять, а кримінальне провадження закриють.

  Вадим Павлюк, активіст Калуського Євромайдану: «Прийшов, зі мною поговорили, я висловив свою думку, підписав у протоколі і все. Просто написав, що я проти себе не збираюся давати ніяких показань і все».

  Олег Савка, активіст Калуського Євромайдану: «Користуючись своїм конституційним правом, яке надає стаття 63 Конституції, я відмовився давати свідчення, тому що я був фігурантом тих справ, тої акції, і я не володію матеріалами слідства».

  Олег Гладенький, помічник начальника Калуського міськвідділу міліції: «До цього ще було заплановано допити по справі. Тобто, слідчі ще проводили слідчі дії, відповідно. Відповідно, вступаючи в законну силу, вони, відповідно, всі обвинувачення і слідство буде припинено. Обвинувачення пред’являтися не будуть вже».

  Попередній матеріал
  Українців знову скликають на народне віче
  Наступний матеріал
  Клюєв запевняє: про інтеграцію до Митного союзу вже не йдеться [відео]