5.ua

На Новий рік на Майдані обіцяють аншлаг і зірковий вертеп

  Розважати публіку розпочнуть уже о двадцять першій годині. Найімовірніше, розігрівати людей розпочне співачка Марічка Бурмака. Також на сцену протягом ночі вийде близько двадцяти рок-гуртів. А о двадцять другій відбудеться зірковий вертеп. Його автор і натхненник Сашко Лірник уже закінчив сценарій. Наголосив – це не буде політичний памфлет, однак дух Євромайдану намагався передати. Чимало охочих захотіло взяти участь у вертепі. Їх нарахували близько двадцяти.

  Сашко Лірник, автор сценарію зіркового вертепу на Майдані: «Для мене цей Майдан – як откровення Боже. Абсолютно повторюється ця біблійна історія. Цар Ірод наказав дітей побити – так само після цього Майдан появився. Це те саме царство Боже на Землі. Я надіюся, що мені вдалося це показати. Там немає таких якихось яскравих персонажів, впізнаваних – шо це той, це той, а це той. Але загальний дух отакий от українського відродження барокового там є».

  Олесь Доній, народний депутат, позафракційний: «І хоча там можуть буде ще будь-які зміни. Один з царів, наприклад, це буде Лесь Подерв’янський. Ірод, я сподіваюся, що буде впізнаваний – це Володимир Ар’єв. Тобто, є і депутати, і письменники. От серед чортів є такий художник – Сергій Поярков, який зараз їздить в Автомайдані. А Олександр Положинський, лідер гурту «Тартак», от він постійно каже – ну який же я поганий персонаж. А у нього прописаний, що він і бик, і “тітушка”».

  Попередній матеріал
  Шумахеру зробили операцію, але він досі у комі [відео]
  Наступний матеріал
  У Нових Петрівцях відкрили нову електростанцію
  Теги: