5.ua

На Михайлівську прийшли посли Нідерландів та Фінляндії [відео]

  Немає там нині ані міліції, ані жодних політичних прапорів. Серед плакатів - лише перекреслена ялинка. Люди закликають бойковувати новорічну красуню на Майдані незалежності - нагадаю, саме підготовку до новорічних свят беркутівці використали як привід для розгону євромайдану. Кажуть - до них звернулися комунальники із проханням забезпечити можливість встановлення ялинки, то ж вони і розігнали протестувальників з майдану. Збирають там і кошти на медикаменти і проведення медичних експертиз для постраждалих від беркуту Аби на власні очі побачити, що відбувається на Михайлівській площі, і почути розповіді активістів про нічний силовий розгін Майдану - прийшли туди дипломати кількох європейських країн.

  Кейс Ян Рене Кломпенхаувер, посол Нідерландів: "Ми засуджуємо насилля проти мирних протестувальників. Свободу людей, зібрань і слОва треба поважати. Ми засуджуємо будь-яке насильство проти громадян".

  Ар'я Інкері Макконен, посол Фінляндії: "Ми прийшли сюди, бо хочемо знати, що відбулося. І на власні очі побачити ситуацію".

   

   

  Попередній матеріал
  Львівський "Беркут" відмовляється розганяти місцевий #Євромайдан
  Наступний матеріал
  Посольство Польщі в Україні висловило солідарність з українським суспільством
  Теги: