На Майдані збирається народне віче (оновлено)

    Чергове народне віче на столичному Євромайдані сьогодні відвідають російські опозиціонери і депутат Європарламенту Мікаель Галлер – повідомляє прес-служба партії «Батьківщина». Закордонні гості разом з вітчизняними опозиційними лідерами та громадськими діячами виступлять з майданівської сцени. Пізніше там відбудеться концерт.

   

  Зараз же Євромайдан готується до народного віче, яке заплановане на 12-ту годину. Утім частина людей прийшли якомога раніше, аби зайняти зручні місця. Біля майданівської сцени нині перебувають близько тисячі мітингувальників. Люди продовжують підходити і їх поступово більшає. Мітингувальники налаштовані рішуче і чекають від політиків на подальший план дій. Кажуть: стоятимуть тут до перемоги. Водночас, найактивніше до сьогоднішнього віче готуються вартові Євромайдану, які з самого ранку – у повній бойовій готовності. Вони посилюють охорону, аби ретельніше виявляти можливих провокаторів.

  Вартові: «Наша задача не пропускати п’яних, провокаторів відсікати».

  Вартові: «Киян багато, люди самі представляються, що вони з Києва і це приємно. Багато людей їде із різних регіонів України. І маємо надію, що сьогодні ми також зберемо велику кількість людей».

  Мітингарі: «Я тут буду празднувати свій День ангела і хочу, щоб наша Україна булла вільна».

  Мітингарі: «На поступки влада йде. Дуже повільно, алей де. І сьогодні, власне, на вічі буде вирішуватись, як бути далі, які конкретні робити для того, щоб приблизити перемогу, а ми в це віримо».

  Мітингарі: «Треба боротися і не здаватися. Це найважливіше».

  Попередній матеріал
  У Донецькому музеї залізниці – виставка паротягів ХІХ-ХХ ст.
  Наступний матеріал
  «Тартак» вітає львівський Євромайдан: він уже вистояв місяць
  Теги: