5.ua

На Майдані Незалежності знайшли труп чоловіка (оновлено) [відео]

  Вона наголосила, що експертиза триває під постійним відеонаглядом та ще не завершена. Правоохоронці вже повідомили, що літній чоловік отримав черепно-мозкову травму, ймовірно – після падіння. Про трагічний інцидент стало відомо вранці. Мітингувальники, які несли варту, знайшли невідомого у непритомному стані. На Майдан негайно була викликана швидка допомога – проте лікарі вже не змогли його врятувати. Як розповіли протестувальники, вони також бачили й підозрілу автівку, яка рушила з місця одразу після її виявлення.

  Протестувальник: «Свідки бачили, що людина вже впала, але вона ще жива. Покликали медичну службу – вони намагалися її врятувати. Вона померла на руках у медичної служби, яка є на Майдані, хлопці намагалися її врятувати, надавали першу допомогу, але була велика втрата крові. Тому, поки під’їхала швидка – нажаль, людина померла. Така травма могла бути й від падіння на сходи, наприклад. Тобто, про насильство казати ще зарано».

  Протестувальник: «Ми прибігли, 4 чоловіка, сказали, що захльобується людина кров’ю. Одна людина побігла зразу за машиною, тільки прибігли сюди – машина завелася. Вона виїжджала не зупиняючись, їхала на мене, я став перед нею – вона не зупинялася, продовжувала рух».

  Попередній матеріал
  Під ГПУ пройшов «лежачий протест» [відео]
  Наступний матеріал
  До заблокованої Ради завітали представники ЄС [відео]