5.ua

На Майдані Незалежності триває Народне віче

   

  На головній площі країни зібралися кількадесят тисяч людей, і попри дощ вони продовжують підходити. У вічі беруть участь лідери опозиції, а також Петро Порошенко, Ірина Луценко, Олександр Турчинов. Першим виступили організатори Автомайдану - Дмитро Булатов і Сергій Поярков. Очікується, що сьогодні оголосять про подальші плани мітингувальників Євромайдану. Народні віча сьогодні проводять і в інших українських містах - Луганську, Львові, Одесі, Дніпропетровську, Донецьку, а також Запоріжжі та Вінниці.

  Тим часом у Маріїнському парку столиці розширюють територію, яку охороняє міліція, там з’явилися кількадесят молодиків спортивної статури. Біля Верховної Ради стоять близько 20 міліцейських автобусів. Кількість правоохоронців біля будівлі уряду не змінилася. У дворі Кабміну стоять сім міліцейських автобусів. На вулиці Грушевського - п’ять правоохоронних кордонів, дорогу перекрили автобусами та вантажівками.

  Попередній матеріал
  Протести у Бангкоку
  Наступний матеріал
  Учасники Всеукраїнського форуму Євромайдану проводять пленарне засідання у приміщенні офісу місцевої правозахисної групи
  Теги: