На Майдан зійшлись люди – хочуть почути від опозиціонерів новини з ЄС (оновлено)

  Інформаційний мітинг – розпочався у ці хвилини на столичному Майдані Незалежності. Попри мороз 8 градусів – центральна площа Києва вщент заповнена людьми. 

   

  На сцені Євромайдану розпочався молебень за участі представників усіх конфесій. Цієї неділі формат всенародного зібрання змінили через сильні морози, які впродовж тижня фіксували у Києві. Сьогодні в програмі заходів – традиційні виступи лідерів опозиції та громадських активістів. Люди, які сьогодні зібралися на Майдані, наголошують – хочуть почути новини, які опоненти влади привезли з Євросоюзу. Втім, навіть без політичних закликів мітингувальники обіцяють залишатися на мирному протесті до перемоги.

  Протестувальники: «Прийдуть наші опозиціонери, будуть нам говорить, що куди і як, приїдуть вони з Європи, щось нам скажуть. Чекаємо, що вони скажуть, а дальше будем рішучі дії робити будемо діяти».

  Протестувальники: «Це не дуже і важливо, що вони нам скажуть. Важливо те, що ми є, тому що ми стали нацією і хто не прийде до влади – то вони вже себе не будуть вести, як от ця бандитська влада, тому що вони будуть боятись народ, а поки що народ боявся влади. От це головне».

  Попередній матеріал
  Італія потерпає від повеней, Велика Британія – готується
  Наступний матеріал
  У Німеччині знесли хмарочос Франкфуртського університету
  Теги:
  Loading...