5.ua

На Майдан уже з’їжджаються люди на святкування Нового року [відео]

  Цієї ночі запалала і Майданівська ялинка. Увечері, як вдалося з’ясувати кореспондентам 5-го каналу, тут очікують на святкову програму та виступи музичних гуртів. Водночас, присутні розділилися у думках щодо новорічного настрою. Дехто наголошує – через політичну кризу дух свята зовсім не відчутний. Втім, більшість мітингарів закликає  цю подію відсвяткувати, а Новий Рік зустріти на головній площі країни.

  Мітингувальник: «Байдуже, що снігу немає! Люди є, настрій є! Якщо є люди, з якими ти бажаєш відсвяткувати Новий Рік і є твої однодумці – то снігу не потрібно».

  Мітингувальник: «Свято наближається! Мы все верим, что праздник –он приходит, он всё ближе и ближе. С праздничным ощущением новогодних праздников, Рождества, оно складывается всё вместе. И, конечно, настроение очень положительное, приподнятое».

  Мітингувальник: «Це неймовірна радість, яка наповнює серце, і я боюся, щоби це серце не вискочило з грудей».

  Мітингувальник: «Новорічний настрій з усім цим у мене загубився. Я навіть цього року, мабуть перший раз, ялинку забув купити, то в мене дома ялинки не буде, прийду на Майдан, мабуть, тоді, щоби теж з ялинкою».

  Попередній матеріал
  У російському Дагестані вибухнула саморобна бомба: 2 жертви
  Наступний матеріал
  У Волгограді – посилене патрулювання і арешти підозрілих