5.ua

На Донеччині проведуть автопробіг на підтримку Майдану [відео]

  Колона з десяти автомобілів, прикрашених прапорами України та Євросоюзу, проїде Костянтинівку, Дружківку, Краматорськ і Слов’янськ. Планується, що за маршрутом до учасників автопробігу приєднуватимуться охочі, за умови, якщо їхні автівки також прикрашатимуть національні та європейські символи. Колона зупинятиметься у кожному місті на півгодини, щоб провести мітинг на підтримку київських мітингувальників. Завершиться автопробіг також у Донецьку.

  Володимир Василенко, учасник автопробігу: «Хочем показать, что есть еще в Донецкой области люди, которые поддерживают Майдан и не хотят, чтобы эта власть дальше продолжала издеваться над народом».

  Вольга Шейко, представник Донецького обласного комітету національного спротиву: «Хотим донести идеи Евромайдана до людей, максимально в любые точки Донецкой области, не только Донецка. В автопробеге мы здесь стартуем, нас 10 человек начинает ехать, а потом, по мере продвижения, пока мы будем ехать, люди будут до нас присоединяться. Максимальное количество людей планируется в Славянске».

  Попередній матеріал
  Українці Португалії принесли до посольства Росії червоний совок
  Наступний матеріал
  Львівська облрада позбавила одіозного голову ОДА приміщення і частини повноважень [відео]
  Loading...