5.ua

Мітингувальники зробили клітку для Клюєва [відео]

  Щойно колона із кількасот людей рушила з головної площі країни до вулиці Різницької. Організатор протестної акції – громадське об’єднання «Демократичний альянс». Активісти наполягають на притягненні до відповідальності Андрія Клюєва через побиття 30-го листопада беркутівцями мирних протестувальників.

  Нагадаємо, днями в інтернеті з’явилися матеріали допиту чільника КМДА Олександра Попова та головного міліціонера столиці Валерія Коряка. У них фігурує Андрій Клюєв. Буцімто, саме його вказівки виконував заступник – Володимир Сівкович – наказавши силою прибрати людей з головної площі країни. Сам Клюєв назвав звинувачення спланованою провокацією.

  Протестувальники (скандують): «Клюєва – на нари! Захарченка – до пари! Клюєва – на нари! Захарченка – до пари!»

  Протестувальник: «Ми несемо клітку під офіс Клюєва, тому що людина, яка надала такий звірячий наказ – це вже не людина, це звір, який наказав бити студентів кийками – переломи, переломи пальців, кінцівок, ми бачили ці синці тулуба. Він спеціально це робив, щоби залякати Україну. Цей звір має сидіти в клітці. І ми клітку цю для нього принесемо».

  Протестувальник: «Треба обов’язково приміряти – може замаленька! То треба буде попросити, щоби він стоячи якось чи лежачи умістивсь, а може і Азіров піде туда! І їхній президент!»

  Попередній матеріал
  Мітингувальники попередили крадіжку майна КМДА [відео]
  Наступний матеріал
  «Газпром» заперечує слова Азарова про тристоронній газовий консорціум