5.ua

Мітингувальники споруджують нові барикади на Євромайдані [відео]

  Цього разу мітингарі вирішили зварити металеву огорожу з боку Європейської площі. Протестувальники не виключають можливості повторення силових сценаріїв та нападу беркутівців. Тож будувати барикади вирішили максимально міцними. Наголошують, захисту не буває забагато, тож із матеріалів використовують арматуру, сітку та колючий дріт. Водночас, попри посилений режим охорони ніч минула без заворушень. Поодинокі конфліктні ситуації виникали лише із появою нетверезих громадян, які намагалися зайти на територію київського Євромайдану.

  Охоронець: «Було пару чоловік у нетверезому стані, але як за правилом на Майдані вживання алкоголю і люди в стані алкогольного сп’яніння не допускаються. Вони були завернуті, не старалися вони прориватися, тобто ніч в загальному пройшла прекрасно, в доброму чудовому настрої, люди відпочивають, люди хоч помучені, але все рівно роблять свою роботу».

  Учасниця Євромайдану: «Піднесений настрій, я перший раз приїхала, хоча я хотіла вже давно попасти, но не получалося по сімейних обставинах. Але я все таки приїхала і я задоволена, що я тут, і я вірю, що ми все-таки доб’ємося правди».

  Мітингувальник: «Ми маємо всі разом стояти, триматися разом, і показувати цій владі те, що ми доб’ємося свого».

   {youtube}kxCK7ExhLVw{/youtube}

  Попередній матеріал
  Кабмін розгляне законопроекти про стипендії для правозахисників та виплати учасникам Другої Світової Війни
  Наступний матеріал
  Московські угоди. Як це було [відео]