5.ua

Міліція закрила справу проти євромайданівців, які пікетували начебто будинок Захарченка [відео]

  Правоохоронці зазначили - знятий на відео маєток  Віталію Захарченку не належить. А реальний власник оселі - після пікету поскаржився до міліції на хуліганські дії пікетувальників - розклеювання листівок, обмальовування парканів. Сьогодні ж свою заяву він з міліції забрав. Нагадаємо,  26 грудня та 5 січня учасники Автомайдану влаштували пікети поблизу імовірного помешкання міністра Захарченка та зняли його на відео з повітря.

  Олександр Гнатів, заступник начальника Головного слідчого управління МВС України: «Сьогодні до правоохоронних органів звернувся власник зазначеного будинку із заявою щодо припинення досудового розслідування у кримінальному провадженні відносно осіб, які двічі обклеювали та обмальовували паркан та ворота маєтку, на якому розташований зазначений будинок. Свою заяву власник будинку пояснив тим, що він зустрічався з керівниками Автомайдану, які принесли йому свої вибачення та обіцяли не завдавати шкоду майну. ці вибачення були прийняті».

  Водночас лідер Автомайдану Дмитро Булатов підтвердив «5 каналу», що дійсно зустрічався із чоловіком, який представився власником маєтку, і активісти не виключають, що юридично так і є. Водночас Булатов наголосив: ця людина не заперечувала, що в будинку мешкає чільник МВС. Також чоловік наголосив, що готовий забрати заяву з міліції, якщо автомайданівці під час наступних акцій гарантуватимуть, що не будуть порушувати закон.

  Попередній матеріал
  Невідомі облили зеленкою двері квартири активіста Булатова
  Наступний матеріал
  Опозиція звернеться до Європейського суду щодо незаконного арешту євромайданівців [відео]