5.ua

Міліція продовжує відкривати справи проти Автомайдану [відео]

  Однак під час спілкування зі слідчими активіст Автомайдану дізнався, що є свідком і за іншим кримінальним провадженням. Йдеться про блокування доріг Автомайданом 10 січня нинішнього року на проспекті Перемоги. Зі згоди Дмитра Булатова, його допитали і у цій справі. Натепер все відбувається в рамках чинного законодавства, кажуть активіст і його захисник. Слідчі на них не тиснуть і провокативних запитань не ставлять. До речі, українське законодавство передбачає до 2 років позбавлення волі за ці порушення.

  Дмитро Булатов, активіст Автомайдану: «Як бачите, викликали по одному, допитували – по двох. З одного боку, все було коректно, з іншого боку – ми бачимо, що інформація поступає після того, як заходиш до кабінету слідчого».

  Дмитро Йовдій, адвокат: «Жодним чином його не можна звинувачувати у блокуванні транспортних комунікацій, оскільки такого ніколи не було. Він і особисто це не здійснював і не закликав будь-кого це здійснювати. Власне, будь-яких підстав притягувати до кримінальної відповідальності Дмитра Булатова за кримінальні правопорушення, передбаченні статтею 186 КК України на сьогоднішній момент немає. Проте, враховуючи різні політичні моменти, звичайно, ми не можемо на сто відсотків гарантувати, як відбуватиметься в подальшому слідство у даній справі».

  Попередній матеріал
  Кличко: ПР робить вигляд, що проблем не існує [відео]
  Наступний матеріал
  Тягнибок обурений: сніжкою по регіоналці – «замах на життя», а побиття свободівця – «хуліганство» [відео]