5.ua

Медики Майдану надали допомогу уже 7-ми сотням активістів

  Загалом, за останню добу до медиків звернулися майже дві тисячі протестувальників. З них левова частка – зі скаргами на біль у горлі та нежить. Нині за здоров’ям активістів наглядають кілька сотень лікарів-волонтерів. На території Євромайдану працює 7 медпунктів. Там ліки роздають задарма. Утім, забезпечені лише на 70 відсотків. Мітингарям надають лише первинну медичну допомогу, складні випадки – лікують у медзакладах. Туди від початку акції звернулося понад 700 осіб. Половину – госпіталізували, досі на лікарняному – 63 хворих.

  Олег Мусій, координатор медичної служби Штабу національного спротиву: «Протягом останніх 3-4 днів госпіталізують від 10 до 15 учасників акції спротиву. Також з різними діагнозами - від пневмонії більшість до забиття, чи психоемоційні реакції і втома від довгого перебування на Майдані. Щодо санітарно-епідеміологічної ситуації, то вона залишається постійно стабільною».

  Святослав Запорожець, лікар-волонтер: «Ми займаємося активно профілактикою. Наші волонтери розносять вітамінки, попереджають людей, щоб не переохолоджувалися. щоб гарячі чаї активно робили».

  Попередній матеріал
  Громадський сектор Євромайдану хоче стати третьою стороною у перемовах
  Наступний матеріал
  У столиці вже відкрилось більше 150 точок продажу ялинок [відео]
  Теги: