5.ua

Львівських активістів відпустили, яких нібито побили беркутівці у Києві [відео]

  Як стверджують затримані, силою витягли з автівок, повалили на асфальт і били ногами, тоді посадили у автозак і повезли до печерського райвідділку. За словами одного з хлопців, беркутівці били його і там в окремій кімнаті. Цю обставину у міліції нині з’ясовують, а саме затримання пояснюють тим, що ці юнаки брали участь у вранішніх сутичках біля Кабміну та кидали у правоохоронців камінням.

  Мирослав Незнановський: «Витягнули нас з машин швиденько, поклали лицем в асфальт, побили трохи, ніхто нічого не питав, телефони відібрали».

  Андрій Слюз: «До нас підійшов працівник карного розшуку майор Столяр, він дав вказівку працівникам «Беркуту» вивести мене в коридор, де нанесли мені ряд тілесних ушкоджень в грудну клітку. вони мене запхнули до двох слідчих заставили нагнути голову вниз щоб я не бачив хто це робить і нанесли ряд ударів дубинкою по голові».

  Ольга Білик: «Коли зупинили цей автобус, коли з ними там спілкувалися, вони також будемо так казати надали опір правоохоронцям все ж таки їх доставили до Печерського райуправління, відібрали в них пояснення ну і після цього власне відпустили».

  Попередній матеріал
  Губернатор Івано-Франківщини запевнив, що наметове містечко не зачіпатимуть [відео]
  Наступний матеріал
  Кримінальне провадження за фактом спротиву учасників акцій на Майдані Незалежності відкрили правоохоронці