5.ua

Львівські перевізники відмовляються везти людей на Євромайдан до Києва [відео]

   

  Більше десяти автобусів, які вночі мали привезти до стоилці майже, 900 людей, за кілька годин до відправлення категорично відмовились їхати. Не на камеру перевізники пояснюють: представники ДАІ залякують їх позбавленням ліцензії. Тож організатори виїзду пересадили мітингарів на півсотні мікроавтобусів та легкових автомобілів. Тим часом, на черговому засіданні координаційний штаб львівської обласної ради запевнив: тиснути на перевізників не дозволить. Правоохоронці кажуть, усі їхні дії законні. 

  Нестор Павлишин: "Автобус ми вже чекаємо хвилин 45, може й більше. Аргументи, які нам навели, що ДАІ шукають різні причини, щоб автобусів не випустити. В одних там лампочка не горить, умовно, в одних сидіння прорізане. Просто шукають причини, аби люди не їхали".

  Петро Колодій, голова Львівської обласної ради: "Ми надаємо їм гарантію, що вони не будуть позбавлені ліцензії".

  Олександр Рудяк, начальник ГУ МВС у Львівській області: "Якщо в когось є претензії з приводу законного чи незаконного вирішення тих чи інших питань міліції будь ласка є контролююча структура, є прокуратура області яка розгляне усі звернення згідно чинного законодавства". 

  Попередній матеріал
  Сьома ніч на Євромайдані: Активісти продовжують вимагати підписання асоціації [відео]
  Наступний матеріал
  В Івано-Франківську понад 12 000 людей мітингували проти МС [відео]