5.ua

Лідери опозиції виступлять на Євромайдані [відео]

  Там – після провалу підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом – дали спільну прес-конференцію. Вони поклали провину за невдачу на Віктора Януковича і заявили – готуватимуться до виборів президента 2015-го року. А вже після них – знову боротимуться за укладання угоди.

  Віталій Кличко, лідер фракції «УДАР»: «Віктор Янукович на сьогоднішній день зганьбив Україну на увесь світ. Його не цікавить доля українців, його цікавить тільки задоволення власних інтересів. Те, як він поводився у Вільнюсі, показує, що він приїхав із паралельного світу».

  Арсеній Яценюк, лідер фракції ВО «Батьківщина»: «Очевидно, що цей президент продав майбутнє України заради збереження своєї влади, заради того, щоб захопити посаду глави держави у 2015-му. Він зрадив український народ. Він продав мою країну. Переміг – пр.езидент Путін... У нас, української опозиції, є ясна ціль – новий гарант Конституції, новий парламент і новий уряд, що ратифікують і підпишуть угоду з Європейським союзом. Ми віддані цій меті і, як об’єднана опозиція, віримо – зможемо цього досягнути».

  Попередній матеріал
  Врадіївські міліціонери-ґвалтівники отримали по 15 років [відео]
  Наступний матеріал
  У міліції розповіли, що шукають побитих «тітушками» журналістів [відео]