5.ua

Киян о 20-й закликають збиратися на Майдані [відео]

  Євромайданівці нині посилено охороняють барикади і готуються до безсонної ночі. Утім, присутні на Майдані беркутівці кажуть, що несуть службу у звичному режимі і штурмувати мітингувальників не планують. Водночас, коменданти наметового містечка повідомляють, що навколо їздять невідомі автобуси, в яких можуть перебувати бійці спецпідрозділу «Беркут». Також вони кажуть, що протягом дня на Євромайдан приходили учасники провладного мітингу з Маріїнського парку. Крім цього, опозиціонери заявили, що ДАІ-шники на в'їздах до столиці сьогодні активно перехоплюють вантажівки, які везуть харчі та дрова для мітингувальників. За їхніми словами, на Майдан також не пускають автівки для вивозу сміття.     

  Сергій Оверченко, комендант Будинку профспілок: «Зараз поступає оперативна інформація, що там 40 автобусів, там 50 автобусів, там з кримськими номерами і з номерами інших областей приїздять сюди. Дуже багато, якщо ви звернули увагу, хлопців у літніх кедах ходять по Майдану. Дуже багато інформації про те, що готується владою штурм».

  Степан Кубів, комендант будинку профспілок: «Вони сьогодні судом відміняють рішення мирних акцій, що протирічить Конституції. Теза друга: це навмисно роблять юридичний прецедент, який хочуть вивести в правову сторону і оправдати цей штурм, який планується на Майдан».

  Попередній матеріал
  Цієї ночі Євромайдан вкотре готується до можливого штурму
  Наступний матеріал
  На Дніпропетровщині горів дерев’яний козацький собор (оновлено) [відео]