5.ua

Хронологія подій штурму КМДА [відео]

   

  Секунди знадобились активістам у приміщенні Київради, аби заблокувати двері від спецпризначенців, які завітали туди о 9 ранку. Буквально за лічені миті молодики одягають бронежилети та евакуюють із приміщення людей. Тих, хто не хоче йти, попід руки виносять через вікно.

  Надворі будівлю вже штурмує сотня бійців спецпідрозділу «Беркут». Заблокувавши центральний вхід, намагаються відтіснити людей, які прибігли з Майдану Незалежності. Та захисники будівлі застосовують таємну зброю.

  Душ з окропу дався взнаки. За 20 хвилин мокрі «беркутів ці» поховались в автобуси. Навздогін мітингувальники кидали в бійців дровами, ті ж відповідали - кийками.

  Протистояння активістів та спецпризначенців біля київради тривало 2 години. Після чого люди у формі під вигуки Ганьба поїхали геть. Євромайданівці ж взялися вимивати будівлю всередині та допомагати постраждалим в результаті штурму.

  Олексій Зоря, хірург: «Розбиті голови кийками, а другі з рукою десь ударили, три чи чотири чоловіки були з такими битовими травмами».

  Лікар: «Перебинтуємо, а потім в травмпункт поїде зашивати, бо в нас нема таких умов. а далі як схоче або на барикади знов або додому».

  Додому ці хлопці йти не збираються. Наполягають, - роботу Київради не блокують, лише гріються та відпочивають у коридорах. Тож рішення суду про звільнення приміщення, кажуть, на них не розповсюджується. Й додають,- для тих хто схоче силою їх витіснити, - мають ще кілька сюрпризів.

  комунальне приміщення, яке ми по праву зайняли, як власність громади києва. і те, що вони заблокували було неправомірно. і рішення суду яке нам зачитали теж є неправомірним. тому ми я громадяни зібрались щоб забезпечити вільний прохід в Київраду. повернуться. однозначно. вони ж тут з самого вечора і обід. думаю вони вночі намагатимуться людей відтіснити.

  Дар’я Феденко, Орест Пона та Ян Доброносов, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  Янукович пообіцяв протягом доби вжити заходів для вирішення кризової ситуації в Україні [відео]
  Наступний матеріал
  У МВС не виключають силового варіанту демонтажу барикад [відео]
  Теги: