Хмельницька міліція відпустила захоплених уночі протестувальників [відео]

  Уночі держустанову охороняли сім мітингувальників, серед яких одна дівчина, коли на них напали невідомі в чорній формі. Діяли блискавично. Згодом правоохоронці повідомили – шістьох затриманих доправили до міського відділу міліції. На них склали адмінпротокол.

  Нагадаємо, у Хмельницькому другу добу блокують обласну адміністрацію. Зараз на тамтешньому Майдані – 200 людей. До них долучилися і підприємці місцевого базару, які згорнули свій бізнес. Кажуть, серед затриманих є їхній колега. Натепер усі входи до будівлі адміністрації заблоковані мішками зі снігом та автопокришками. Чиновників не пускають на робочі місця.

  Світлана, хмельничанка: « Перш за все – ми матері і в нас болить душа через те, що дітей чужих не буває. Вони всі наші – і по цій стороні, і по тій. Але завжди кажуть, що «міліція з народом». Ми в цьому не впевнені».

  Василь Птащук, начальник Хмельницького МВ УМВСУ у Хмельницькій області: «На них складено адміністративні протоколи, тому що просили і пояснювали, що не можна ходити в масках, бо такий закон. На сьогоднішній день для них адвокати, вони не побиті, вони не мають ніяких претензій, за виключенням того, що вони визнали, що були в масках».

  Попередній матеріал
  Журналісти зустріли на вокзалі спецпотяги із симпатиками Януковича
  Наступний матеріал
  Чільник МЗС Німеччини схвалив відставку Азарова