5.ua

Харківські студенти намагались подарувати Кернесу совість [відео]

  У кольорових коробках молодь принесла фрукти, Конституцію і совість. Від міського голови та міліцейського керівництва студенти вимагають об’єктивного й оперативного розслідування злочинів, скоєних проти активістів харківського Євромайдану. Зокрема – підпалення автомобілів і нападу на співорганізатора Майдану, Дмитра Пилипця. А керівникам міста студенти подарували символічного півня у коробці – як натяк на підпал машин.

  Вікторія Найдьонова, учасниця акції: «Птичку кто-то выпустил, она летает последнее время по городу, и горят машины активистов харьковского Евромайдана, мы  поймали и принесли ее, скорее всего, туда, откуда она вылетела, и пусть она там в тепле сидит».

  Владислав, учасник акції: «Ми вітаємо міліцію з Новим роком, хочемо подарувати їм совість, честь. Вони у нас всі гарні люди, вони теж українці, ми з ними один народ, даримо їм Конституцію України, щоб наше законодавство частіше виконувалось, даримо цукерки, наших б’ють в Києві, а ми даруємо цукерки нашій міліції, щоб вони більше посміхалися».

  Попередній матеріал
  До Всеукраїнського об’єднання «Майдан» вступило більше 32 тис. осіб [відео] (оновлено)
  Наступний матеріал
  Новий рік крокує планетою (оновлено)