5.ua

Харків`яни пікетували МВС: вимагали покарати винних у спаленні автомобілів активістів [відео]

  Близько двох сотень людей вийшли з вимогою до правоохоронців не гальмувати розслідування чотирьох кримінальних справ, порушених протягом останніх двох тижнів. Йдеться про викрадення електрогенератора, який використовували активісти під час акцій; напад на офіс Євромайдану, коли фасад будівлі був зіпсований фарбою та спалення двох автомобілів, якими перевозили обладнання та листівки для Євромайдану. За всіма випадками порушили кримінальне провадження, але досі немає навіть підозрюваних, кажуть пікетувальники.

  Перший протестуючий: «Ми прийшли підтримати наших активістів, у яких розбили машини, спалили машини, вкрали електрогенератор, ми всією громадою прийшли, щоб підтримати наших активістів, які організовують Євромайдан у Харкові і вимагаємо від міліції, щоб вони взяли якусь активну участь у розслідуванні цих кримінальних справ».

  Другий протестуючий: «Чтобы нашли всех тех, хотя бы попитались, я так думаю – хотя бы попитались найти тех. Виновных и в первую очередь, чтобы наш городський голова попытался хотя бы как-то повлиять на действия нашей милиции».

  Попередній матеріал
  Янукович доручив МВС і ГПУ розслідувати жорстоке побиття Чорновол
  Наступний матеріал
  У Львові родина майже 2 роки мешкає без стелі у квартирі [відео]