5.ua

Калуські правоохоронці не закрили провадження, щодо спалення активістами Євромайдану портрета Януковича [відео]

   

  17-ти річний Володимир Кушлик прийшов до міліції не з порожніми руками. Кілька днів тому, запевняє, йому почали погрожувати. Ось такі листи родина хлопця знайшла у власній поштовій скрині.

  Володимир Кушлик, активіст калуського Євромайдану: «Мій батько витягнув 3 листки, на яких писало. На першому листі писало: "Молися, тобі залишилось небагато". На другому писало - "ти наступний". І третій - "скажи родакам, хай заказують службу за твій упокій"».

  Почерк у листах дитячий, та от батько студента вважає, що це не жарти.

  Тарас Кушлик, батько активіста: «Можливо, і дитячий жарт. Але я ставлюся до цього як потрібно, щоб наші правоохоронні органи захистили наших дітей. І взагалі ситуація в державі така складна, що потрібно до всього відноситися без жарту».

  Подібні листи отримують і ще троє активістів місцевого Євромайдану. Водночас усі разом вони - ходять на допити до міліції. Троє - як свідки, і Олег Савка - як підозрюваний.

  Олег Савка, підозрюваний: «Мені інкримінували хуліганство вчинене групою осіб , грубе порушення громадського порядку, вираження власної безкарності, і зверхності над іншими, образу політичних почуттів, і все це виразилося у спаленні портрету Януковича».

  І хоча закон про амністію євромайданівців, підписаний президентом у понеділок, уже набув чинності, начальник  Калуської міліції заявив - закриють провадження не одразу.

  Василь Хомич, начальник Калуського міськвідділу міліції: «Так Олегу Савці було оголошено підозру. Протягом десяти діб буде прийнято рішення про закриття».

  А от погрози активістам називає нічим іншим як піаром. Хоча і за цим фактом провадження також розпочали.

  Василь Хомин, начальник Калуського міськвідділу міліції: «Чого моя позиція, що це піар-акція..Якщо є погроза 21-го числа , а він через дві доби з’являється із заявою..про то, що були погрози вбивства і тому подібне. Я думаю в нього було достатньо сил і засобів повідомити негайно».

  Тим часом хлопці знову отримали виклики до міліції. І сьогодні ж знову знайшли і нову порцію погроз.

  Наталя Коцкович, Ярослав Мотрук, Івано-Франківщина, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  Затриманий третій підозрюваний у справі про побиття Чорновол
  Наступний матеріал
  Дайджест міжнародних новин за 26 грудня
  Теги: