5.ua

Губернатор Івано-Франківщини запевнив, що наметове містечко не зачіпатимуть [відео]

  Губернатор Івано-Франківщини вийшов до 12-тисячного натовпу мітингувальників, які прийшли під стіни ОДА  на підтримку євроінтеграції.

  Василь Чуднов запевнив, що наметове містечко не зачіпатимуть, також сказав що Україна за Європу. Однак його засвистали і чиновник повернувся до кабінету. Потому мітингувальники повернулися на Євромайдан, де розташоване і наметове містечко. Їхня кількість там потроху зростає, студенти ж запевняють, пари пропускають із дозволу педагогів і керівництва ВИШів. А повернуться до навчання по закінченню акції протесту.

   

  Марися Томашевська, студентка: "Це не є протест проти чинної влади. Це є за Європу. Тому що Україна - це є європейська країна. І це є основна її привілегія. І ми мусимо триматися разом з усіма економічно розвиненими державами".

   

  Максим Кицюк, організатор акції: "Робити мітинги з політика - це не вихід, тому що політики - це політики і їх ніяк не виправиш. Наша мета - була організувати справжній студентський страйк - як був в 90-му році, в 2002-ому. та 2004-ому. Тому ми вирішили скоординуватися з усіма університетами".

   {youtu7be}Skfmh6pxSnQ{/youtube}

  Попередній матеріал
  Яценюка та родину Луценків не пустили до Тимошенко [відео]
  Наступний матеріал
  Львівських активістів відпустили, яких нібито побили беркутівці у Києві [відео]