5.ua

Федерація профспілок так і не поінформувала євромайданівців про оренду Будинку профспілок [відео]

  Федерація профспілок так і не поінформувала євромайданівців чи подовжує оренду Будинку профспілок, де розташовано штаб мітингу.

  Повідомили це коменданти будівлі. Додали, напередодні засідала президія ФПУ. Однак якого рішення дійшла - наразі не відомо. Голова федерації з депутатами від опозиції сьогодні так і не зустрівся. Не передав їм і жодних паперів про подовження або розірвання оренди. «5 каналу» вдалося знайти одного із заступників голови ФПУ, який запевнив, що силового виселення євромайданівців із будівлі не буде.

  Степан Кубів, народний депутат, комендант Будинку профспілок: «Коли би народних депутатів - і мене, і людину, яка підписала угоду, запросили на президію, ми би працювали в правовому полі. Згідно українського законодавства або згідно законодавства, яке є у Європі, коли угода закінчилась 25 числа, на дану годину я не маю жодного паперу, то угода автоматично продовжується».

  Євген Драп`ятий, заступник голови ФПУ: «Впевнений, що ніяких - ну негативного шось такого, ми будемо просити Господа, щоб такого не було і думаю, того не буде, бо те буде трошечки».

  Попередній матеріал
  Євромайданівці рушили пікетувати будинок Захарченка [відео]
  Наступний матеріал
  Оновлено склад турецького уряду