5.ua

Донецьким майданівцям нищать майно та допитують у міліції та податковій [відео]

  Марія Олійник, заступник голови Донецької обласної організації  Всеукраїнського товариства «Просвіта»: «Вот эта вот грязь, зачем-то они набросали туда, мне было так противно. Тут был кылымчик, я его выкинула».

  Зранку 31 грудня Марія Олійник виявила свою стареньку машину геть понівеченою. Невідомі розбили вікна, накидали всередину цегли, вкрали акумулятор. Жінка пов'язує це з політичною діяльністю – вона багато років очолює місцевий осередок товариства «Просвіта», активно підтримує Євромайдан.

  Марія Олійник, заступник голови Донецької обласної організації  Всеукраїнського товариства «Просвіта»: «Я думаю, що це мені за те, що я включилася, як активістка Майдану. Я була 18 днів в Києві і тут, в Донецьку. Мою думку знають про це. І це не якійсь взлом: якщо тут хотіли б щось вкрасти – знайшли б інші машини».

  Правоохоронці політичні версії відкидають. Кажуть, порушили провадження за фактом крадіжки акумулятора.

  Дмитро Кравцов, представник слідчого сектору Ворошиловського районного відділу управління міліції м. Донецьк: «Я считаю, для политической мести нужно по крайней мере сожжение этого автомобиля, но никак... Человек, который хочет отомстить, он никак не ворует аккумуляторы из машины».

  На другий день після повернення зі столичного Майдану активіста Євгена Насадюка зупинили на вулиці і силоміць доправили до відділку. Сказали: сусіди написали заяву – начебто, він розбещував їхню дитину. Саму заяву – не показали. 

  Євген Насадюк, активіст Донецького Майдану: «Запихали в машину, в обычную гражданскую. Привезли в райотдел. Там мне не показывали никакого заявления, ничего. Сказали, что заявление пришло от соседей по поводу растления малолетней. Как сказали бывшие милиционеры, что если бы на тебя что-то было, то тебя бы ниоткуда не выпустили. Это понты, тебя путаются запугать, всех пытаются запугать через тебя».

  Сусіди активіста твердять – жодних заяв не писали, а людини, від імені якої нібито надійшла заява – не існує.

  Сусідка: «Совершенно чужой, посторонний человек. Приезжала милиция, спросила нас – мы сказали, что понятия не имеем, кто такая Наталия Корне и никакого заявления в милицию мы не подавали и не писали».

  Олександр Кравчук, інспектор сектору зв'язків із громадськістю Донецького управління міліції: «В настоящее время информация, по которой было сообщение, не подтвердилось. Соответственно, нет претензий к людям, которые допрашивались».

  Раніше група фермерів Мар’їнського району, які перерахували 16 тисяч гривень Київському Євромайдану, заявили, що 31 грудня їх терміново викликали на допити до управління Міндоходів, нібито – за відмивання грошей через підставні фірми.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донецьк, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Активісти Автомайдану запевнили – нові методи ДАІ їх не злякали [відео]
  Наступний матеріал
  Тепер ДАІ звинувачує Автомайдан ще й у наїзді на інспектора
  Теги: