До трьох років за ґратами загрожує активісту васильківського Євромайдану

  До трьох років за ґратами загрожує активісту васильківського Євромайдану. Сергія Сабова, який також є депутатом Верховної Ради від «УДАРу» - завтра викликають до слідчого.

   

  Повістку, в якій зазначено, що активіст має статус підозрюваного, йому надіслали напередодні. Привід - блокування автобусів спецпідрозділу «Тигр», які мали їхати до Києва 9-го і 10-го грудня. «5 каналу» Сабов заявив - справді брав участь у мирному пікеті тими днями, однак закону не порушував. А ось від керівників «Тигра» тоді пояснення так і не отримав - чому на території міста перебували спецвійська, тож вимагатиме від прокуратури розслідувати причини передислокації «Тигра». Політик повідомив, що крім нього, допитати планують ще зо два десятки учасників грудневого пікету. Хоча це, додав він - порушує підписаний президентом закон про амністію.

  Сергій Сабов, народний депутат, «УДАР»: «Цей закон, який зобов’язує органи прокуратури, міліцію, припинити політичне переслідування, але на нього ніхто не звернув увагу, повістка була виписана майже через місяць, і таким чином я вважаю, що це продовження тиску, тому що в нас громада дуже активна в місті Василькові. Ми з іншими депутатами та активістами міста Василькова створили васильківський майдан, створили автомайдан-Васильків для того, щоб відстоювати свої права».

  Попередній матеріал
  З Різдвяними політичними колядками до Лук'янівського СІЗО приїхали учасники Автомайдану
  Наступний матеріал
  Кримінальне провадження проти активістів, які пікетували заміський маєток Захарченка порушили правоохоронці
  Теги:
  Loading...