5.ua

До міліції не надходило повідомлень про зникнення Булатова

  До міліції не надходило повідомлень про зникнення одного з лідерів Автомайдану Дмитра Булатова. Його прізвища також немає у списку затриманих. Про це заявили в столичному МВС.

  Тим часом, активіст Сергій Поярков заявив: перед зникненням Булатов мав отримати інформацію, яку називав цінною, і якою збирався поділитися із учасниками протестного руху. Активіст наголосив, Булатов очікував на зустріч із невідомою особою. Нагадаємо, один із співорганізаторів Автомайдану зник напередодні. Останній раз він вийшов на зв’язок увечері. Поплічники Булатова наголошують, навіть якби він вирішив переховуватися від переслідування, все одно обов’язково би вийшов на контакт із сім’єю.

  Сергій Поярков, активіст Автомайдану: «Напередодні ввечері я був у нього вдома, напередодні. Він казав, що маю якусь дуже цікаву інформацію, про яку не хоче говорити, але це буде інформація бомба, він з кимось ввечері поїде зустрічатися. Наступний день - він абсолютно не хвилювався, він був спокійний, нормальний. Після обіду він перестав брати телефон, взагалі. Дзвонив, принаймні, недавно, і просто проходить дзвінок - і ніхто не бере слухавку, десь цей телефон лежить, і хтось дивиться на телефон - які дзвінки приходять і звідки».

  Попередній матеріал
  У Вінниці провели молебень за загиблими протестувальниками та мир в Україні
  Наступний матеріал
  Зниклі автомайданівці перебувають в Оболонському райвідділу