5.ua

До АП прийшли активісти Євромайдану [відео]

  «Ні тітушкократії і репресіям» - із таким гаслом до Адміністрації президента прийшли активісти Євромайдану.

  Потрапити на Банкову мітингувальникам вдалося не одразу - мирну колону не пропускав кордон правоохоронців. Коли ж люди таки пройшли, біля президентського офісу вони оголосили про створення музею репресій і презентували перші його експонати. Серед іншого там фотографії спалених автомобілів, що належать активістам Євромайдану, а також інші докази ставлення влади до акції, як-от порізані шини та побиті корпуси машин. Від гаранта люди вимагали зупинити напади на опозиційно налаштованих активістів, а також оголосити амністію затриманим. Експозицію після нетривалого показу на Банковій понесли на постійне місце - на Євромайдані.

  Олексій Чорний, громадський активіст: «Таким чином була пошкоджена машина в Криму   в одного з активістів йому весь капот покарбували металевим предметом. Автомобілів вже знищених більше 10-ти по регіонах. В Житомирі за 2 тижні 3 напади на активістів, коли приходять з такими палицями, вкрученими шурупами, проламували людям голови».

  Вікторія Черевко, громадська активістка: «У нас вкрали генератор, а потім вночі спалили мікроавтобус, на якому перевозили все обладнання для Євромайдану. Те приміщення, яке ми використовували як штаб Євромайдану, в ньому було розбито вікна і розписано стіни абсолютно паплюжними написами. І останнє - одному з лідерів опозиційного руху в Харкові при його спробі виїхати в Київ машині було відкручено болти в надії на те, що колесо на швидкості просто злетить і машина перевернеться».

  Попередній матеріал
  Жиріновський запропонував Лаврову вийти на український Майдан [відео]
  Наступний матеріал
  До 1000 000 людей очікують на Євромайдані Незалежності у новорічну ніч [відео]