5.ua

Чільниця Литви відвідала шпиталізованого Євромайданівця [відео]

  Після так званого «спілкування» зі спецпризначенцями, Ростислав отримав серйозне поранення легенів та перелам руки. Мельник опинився у вільнюській лікарні після того, як Литва запропонувала брати на лікування постраждалих демонстрантів. Ґрібаускайте принесла хлопцю шоколадні цукерки, посилаючись на дозвіл лікарів. Зауважу, саме 23 січня, у день нападу на Ростислава Мельника, зник і лідер Автомайдану Дмитро Булатов. Його досі не знайшли.

  Даля Ґрібаускайте, президент Литви: «Як ваше здоров'я після приїзду до Литви?»

  Ростислав Мельник, поранений активіст: «Я почуваюся досить добре, я хочу спати, але це не проблема. Проблема – ось тут і тут».

  Даля Ґрібаускайте, президент Литви: «Я хочу вам допомогти, а також вашим товаришам, які були з вами на Майдані, підтримати усім, чим можемо. Це наш обов'язок – допомагати тим, які бореться за свої країни та права людини і свободу слова. Я сподіваюся, що все буде добре і кризу все-таки буде врегульовано мирно. Тому що така брутальна сила, яку ми бачили – і, звичайно, я бачила ваші фотографії, вашу спину – це, звичайно, дуже жорстока сила, яка була показана». 

  Попередній матеріал
  В Кабміні не зізнались, скільки грошей виділять для підтримки МВС [відео]
  Наступний матеріал
  Верховна Рада досі не поновила роботу (оновлено)