5.ua

Чернівецький Євромайдан переїздить до Києва [відео]

  Утім на Центральній площі міста залишаються намети з активістами для реєстрації і відправки протестувальників до столиці. Щодня до Києва їде кілька автобусів. Сьогодні зранку вирушили півсотні буковинців. Люди продовжують записуватися, у наметах пакують теплі речі та продукти. Крім того, ввечері колоною до Києва виїдуть місцеві таксисти.

  Марія, чернівчанка: «Ми дуже стривожені дружністю і мужністю людей, які на Україні зібралися за свободу, за волю, ми підтримуємо так само  не перший день і готові поїхати до Києва навіть сьогодні».

  Марія, студентка: «Це дуже важко зараз все. Ми хочемо піти на майдан, поїхати. Висловити свою думку і ми не відступатимемо поки не зміниться щось на краще».

  Петро Негрич, пенсіонер: «Я не годен ходити. Я лиш їду. Отаке моє життя. Але я сказав чітко – тут можу вмерти за революцію».

  Віталій Мельничук, голова Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»: «Частина людей, які не зможуть виїхати, все таки має збиратися на Центральній площі міста Чернівці і продовжувати виловлювати свою точку зору».

  Попередній матеріал
  Українське питання буде головним на найближчому засіданні Ради ЄС
  Наступний матеріал
  У складі ЛМДА припинила існування фракція ПР