5.ua

Чернівецькі студенти влаштували містом євроходу [відео]

  Із півтисячі чернівецьких студентів влаштували євроходу, пройшлися центром міста із плакатами, гаслами про євроінтеграцію, прапорами України та ЄС.

  Про акцію оголосили напередодні у соціальних мережах. А сьогодні вигуками закликали усіх небайдужих долучатися до Євромайдану. Підтримали їх і викладачі вишів, навіть ректор чернівецького нацуніверу зазначив, що поділяє настрої молоді, проте зауважив, не вважає мітинги поважною причиною для пропуску занять.

  Роман Петришин, перший проректор Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича: «Давайте не будемо зривати заняття. Ви маєте робити після них робити, що хочете. Дивіться за порядком, агітуйте в ту чи іншу сторону. Але дайте право тим людям, які сидять на заняттях, щоб вони працювали».

  Юлія Доліба, студентка: «Якщо наші будуть наполягати на своєму, то у нас все вийде. Ми разом сила. Колись наші батьки боролися за нас, тепер наша черга боротися за їхню старість».

  Андрій Гев’юк, викладач Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича: «Мене ніхто не змушував і не заставляв сюди приходити, я прийшов сюди, щоб мої діти могли судитися не в Бахманному суді російському, а в Лондоні відстоював свої права».

  Попередній матеріал
  Рятувальники встановили на Майдані Незалежності намет для обігріву [відео]
  Наступний матеріал
  Рада церков закликала владу не перешкоджати учасникам Євромайданів [відео]