5.ua

Близько тисячі євромайданівців пікетували СБУ [відео]

  Близько тисячі євромайданівців пікетували Службу безпеки України. Колона активістів рушила з Майдану незалежності до будівлі установи, де й відбувся мітинг. У руках вони тримали плакати. Перед людьми виступали народні депутати та громадські активісти. 

  Люди стурбовані поширенням сепаратистських настроїв останнім часом. Зокрема, загрозою розділення України. Запевняють - це лунає від високопосадовців східних областей та Автономної республіки Крим. Невдоволені активісти і виступами російських чиновників. Народні депутати вже навіть заговорили про список персон "нон-грата". Як відомо, нещодавно Верховна Рада Криму ініціювала внесення змін до Конституції. Та мають намір звернутися до Росії за захистом. 

  Учасник акції: "Проблема зараз в тому, що в Криму є кількасот сепаратистів, які бажають розколу нашої Батьківщини. Які просять російської інтервенції на нашу територію. За це в Конституції України є реальні кримінальні сроки, за які вони повинні відповідати".

  Учасник акції: "Не згоден з рішенням цієї Верховної Ради Крима. І взагалі не був згоден. Я вважаю, що Крим повинен бути остаточно і назавжди бути частиної України".

  Ігор Сабій, народний депутата,"Свобода": "Ми вимагаємо, щоб СБУ оголосило персонами нон-грата усіх політиків іноземних, які про це заявляють. Зокрема, Жириновського, Глазьева, Трояна Басевскього. Яки, хоч і Президент Румунії, але відверто заявляє на територіальні претензії".

  Попередній матеріал
  МВС заявляє про можливу підготовку теракту радикальними групами
  Наступний матеріал
  У МВС заявляють про можливу підготовку теракту праворадикальними угрупуваннями