5.ua

Безстрокову акцію протесту біля представництва ЄС влаштували євромайданівці [відео]

  Біля входу до будівлі вони встановили намет. Від країн-учасників Євросоюзу мітингувальники вимагають запровадити санкції щодо керівників України. У переліку - Президент, прем’єр-міністр, очільник МВС, секретар РНБО та глава адміністрації Президента. Під стінами посольства активісти обіцяють ночувати. І додають - прийшли вже не просити санкцій, а вимагати. Бо Європа їх обіцяла. А тепер, з їх слів, нічого не робить. 

  Сергій Мельниченко, організатор акції: "Наша держава отримала осуд від Європи, були неодноразові заяви, щодо отримання санкцій відносно наших можновладців, які причетні до розгону, до того, що не підписана угода.  Кррім заяв неоднорозаві звернення до них не виконуються, тому ми прийшли вимагати".

  Також до представництва ЄС прийшли й студенти. У них свої вимоги - молодь хоче безвізового режиму, щоб вільно пересуватися європейськими країнами. Студенти підготували звернення до очільників посольства, та звідти - до мітингувальників ніхто не вийшов.

  Перший протестувальник: «Мы хоти в следующем году ездить в Европу без виз, чтобы там учиться, работать, изучать культуру».

  Другий протестувальник: «Ну представництво може і не відреагувати, але воно відреагує, коли ми будемо ще раз збиратися і збиратися».

  Попередній матеріал
  Скаргу на вирок Павліченкам Феміда продовжить розглядати 23 січня [відео]
  Наступний матеріал
  Понад 5 тис охочих записалися у Києві до громадської організації «Майдан» [відео]
  Теги: