5.ua

«Беркут» знищив барикади мітингувальників на Лютеранській [відео]

  Мітингувальників на блокпості було у кілька разів менше за правоохоронців. Людей відтісняли до Хрещатика. До лав мітингарів пролізли провокатори, які застосовували сльозогінний газ проти силовиків. Постраждали, за різними даними, від 4 до десяти активістів. Дісталося і правоохоронцям: один з них отруївся газом, інший травмувався у штовханині. Барикади згодом розбирали невідомі. У командувані внутрішніх військ пояснилм, люди у цивільному були комунальниками. Хоча активісти гадають, що це були так звані «тітушки». Затриманих  внаслідок протистояння немає. 

  Володимир Тимофіїв, мітингувальник: «Їх було около 100 чоловік одіті вони всі однаково приблизно отака чорна форма. Тут в отдєльних брюки спортівні. Тоєсть це міліціонери переодіті це 100 процентів. Їм кордон відкривають вони забігають б`ють людей, якщо їх одтісняють вони отходять і кордон знову закривають».

  Олег Тягнибок, лідер факції ВО «Свобода»: «Кожна така акція викликає все більше і більше реакції громади. Витісніли сьогодні, завтра знов тут станемо. І не тільки тут а й в інших місцях».  

  Попередній матеріал
  Відлуння Банкової. У Львові затримали і побили фотокореспондента
  Наступний матеріал
  Силовики знесли барикади мітингувальників на розі Шовковичної та Богомольця [відео]