Автомайдан блокував виїзд кортежу Януковича з «Межигір’я» [відео]

  Півтисячі людей приїхали до селища Нові Петрівці, де мешкає Віктор Янукович. Вони провели мітинг біля одного з виїздів з території. Хотіли, щоби президент вийшов до мітингувальників. Також серед вимог активістів – заклик до гаранта припинити пересуватися столицею кортежем, блокуючи рух автомобілів. До активістів Віктор Янукович не вийшов. Натомість, колону зустрів голова сільської ради та кілька тисяч провоохоронців. Ті перебували й на території прилеглих до «Межигір’я» приватних обійсть.

  Борис Полінський, старший державний виконавець: «…Встановлення обмеження права на мирні зібрання, пікетування, пішої ходи, демонстрацій з 1.01.2014 по 31.01.2014 року по вулиці Івана Франка, 19, Нові Петрівці, біля та навколо офіційної резиденції президента “Межигір’я”».

  Протестувальник: «Мій швагро зажди їздить на машині і матюкається, коли може стояти годину і чекати, поки якесь чмо на чорному «Мерседесі» великому, на трьох, проїде».

  Андрій Парубій, народний депутат, комендант Євромайдану: «Наше завдання – мирно попередити його, що їздити в кортежі по Києву він більше не буде. Хай сідає разом, як люди, в метро і хай їде на роботу».

  Попередній матеріал
  Підозрюваного у побитті Тетяни Чорновол залишили за ґратами
  Наступний матеріал
  На Євромайдан завітала Маланка [відео]