Активісти влаштували напівоголений пікет біля райвідділку міліції у Харкові [відео]

  За словами самого активіста, шостого січня його затримали прямо на вулиці люди у цивільному. І не представляючись та не показуючи жодних документів повезли Чижова до міліції, де й звинуватили у розповсюдженні порнографії. Заборонені матеріали правоохоронці нібито знайшли на сторінці Чижова у соцмережі. При цьому жодного повідомлення про підозру Чижову не висунуто, з міліції його відпустили, а сьогодні запросили як свідка, навіть не уточнюючи у якій саме справі. Підтримати координатора Євромайдану прийшли харківські активісти. Біля райвідділу вони влаштували театралізовану акцію.

  Перший протестуючий: «Стидаюся, а шо робити. Як можна виразити свій протест проти свавілля».

  Другий протестуючий: «Не дивіться, вони символізують те, що ви теж зараз розповсюджуєте порнографію. І вас можна так само притягнути до відповідальності. Тобто у нас нема правової держави».

  Третій протестуючий:«Сегодня они поступают так с активистами гражданских акций , оказывают на них давление для того, чтобы запугать людей. И мы выражаем в форме порнографического образа свой протест».

  Олександр Чижов, координатор Євромайдан у Харкові: «Оскаржувати моє незаконне затримання звичайно я буду, підготує юрист відповідну заяву про злочин, і я маю намір заяву подавати до органів прокуратури. Мене зобов’язали підписати протокол про недопущення розголошення відомостей досудового розслідування і попередили про застосування кримінальної відповідальності».

   

  Попередній матеріал
  Озброєний чоловік намагався потрапити на Євромайдан [відео]
  Наступний матеріал
  Кількість загиблих унаслідок пожежі на ювелірному заводі у Харкові зросла принаймні до 5 людей