5.ua

Активісти третій день підряд пікетують МВС [відео]

  Тим часом Міністерство внутрішніх справ уже третій день в облозі. Відставки міністра Віталія Захарченка вимагають там близько тисячі пікетувальників.

  До будівлі МВС від Майдану Незалежності вони безперешкодно пройшли урядовим кварталом. Загін внутрішніх військ, який останнім часом там чергує, перед мітингувальниками розступився. Йдучи біля офісу Партії регіонів, пікетувальники свистіли та вигукували «Ганьба!». Під будівлею МВС євромайданівців чекали прості міліціонери, у дворі ж чергують внутрішні війська. Ручок на дверях головного входу до відомства - як і вчора - немає. На акцію мітингувальники привезли звукопідсилювальну техніку й встановили так званий вільний мікрофон. Будь-хто з активістів може висловити свою думку щодо ситуації й нагадати вимоги. Люди обіцяють дочекатися до вечора, коли працівники МВС йтимуть з роботи. 

  Андрій Шевченко, народний депутат, «Батьківщина»: «Ми вимагаємо, щоб негайно покарали тих виродків, які побили Таню Чорновол. По-друге, ми вважаємо, що МВС має зупинити маховик репресій проти наших активістів і перестати кришувати бандитів у погонах і без погонів, які ведуть терор проти народу».

  Перший протестуючий: «Я не хочу після себе залишати країну, в якій таке можливе. Оце основне. Не за пенсії, не за гроші, за те, щоб наших дітей не били  й не калічили, щоб в нашій державі були цивілізовані правила життя».

  Другий протестуючий: «Убрать Захарченка и навести правосудие в стране, избивают наших журналистов».

  Попередній матеріал
  Закордонних послів таки пустили Чорновол
  Наступний матеріал
  У Печерському райсуді столиці починають розглядати справу Гарагуца