5.ua

Активісти Євромайдану планують пікетувати МВС та кортеж Януковича [відео]

  Попри зимову морозну погоду ранок на головній площі країни зустріли кількасот людей. Водночас, під стінами Київської міської державної адміністрації вночі з’явилася ялинка. Протестувальники планують встановити її замість недобудованої конструкції на Майдані Незалежності. Втім, допоки святкові заходи не почалися люди планують продовжувати мирні протести. Зокрема, домагатися покарання як організаторів побиття людей в центрі Києва та на вулиці Банковій, так і безпосередніх виконавців. 

  Андрій Парубій, народний депутат, комендант столичного Євромайдану: "Чому це так принципово - бо якщо будуть сидіти в тюрмі ті з "Беркуту", які по звірячому себе повели - кожен інший міліціонер добре подумає перед тим, як підняти палицю проти мирних демонстрантів".

  Ігор Андрійченко, голова Чернігівської організації партії «Демократичний Альянс»: "Будемо зустрічати кортеж Януковича на Набережно-Хрещатицькій, оскільки за час Євромайдану він таку ганебну звичку відмінив, то ДАІ не перекривали дорогу, а от вчора почала перекривати знову, тобто - він розслабився. Ми нагадаємо, що тут стоять люди і починають запроваджуватися нові правила життя".

  Попередній матеріал
  Клюєв назвав розгін Євромайдану провокацією [відео]
  Наступний матеріал
  Янукович призначив Яговдика головою Сумської облдержадміністраціі