5.ua

Ахметов вийшов до пікетувальників біля свого будинку [відео]

  Активісти збираються за містом поряд із ботанічним садом. У руках тримають плакати із зображеннями Ріната Ахметова та Віктора Януковича. Замість ялинкових прикрас – світлини постраждалих на Майдані. Бізнесменові учасники пікету закидають фінансування Партії регіонів, на яку покладають відповідальність за дії президента, а значить – і за кривавий розгін студентів на Євромайдані 30 листопада.

  Активіст: «Ахметов как никто другой ответственный за приход Виктора Януковича к власти. Как один из основных спонсоров ПР. Кроме того, ни для кого не секрет, что Ахметов контролирует парламентское большинство. Он должен понимать, что будет послезавтра. Послезавтра от него нация отвернется. Я думаю, что на этой территории ему может не найтись место – идет революция».

  Ялинку збираються принести до будинку Ахметова. Організатори переконані – хазяїна вдома немає, начебто він нині у Лондоні. Але щойно натовп збирається вирушати ходою – на «Мерседесі» до людей під'їздить сам Рінат Ахметов.

  Рінат Ахметов, президент СКМ: «С наступающим новым годом. Всех хочу поздравить. Вы кричали, что я прячусь в Лондоне. Кто из вас кричал?»

  Активіст: «Я казав».

  Рінат Ахметов, президент СКМ: «Так вы обманщики! Я здесь! Ребята, вы обманщики. Маленькая ложь порождает большое недоверие. Приходите по совести. Я всегда услышу голос совести. А когда вы обманываете людей – это некрасиво. Мне все говорять – санкции, санкции. Для меня самая большая санкция, это когда я не смогу ходить по этой родине, по своей, по донецкой земле. И не смогу дышать с вами воздухом».

  Привітавши учасників акції з Новим роком, і проігнорувавши подальші запитання, Рінат Ахметов їде. Активісти ж продовжують протестну ходу .

  Євген Семехін, голова «Демальянсу» в Донецькій області: «...Інформація про яку я говорив зараз, вона була розповсюджена в ЗМІ. Про те, що Рінат Леонідович перебуває в Лондоні. Я цього особисто не перевіряв. Але я дуже радий, що Рінат Леонідович тут, і він може почути наші вимоги і наші претензії до нього, як головного спонсора ПР, не через свою прес-службу, охоронців, а особисто».

  Ялинку, як і планували, активісти встановили перед будинком бізнесмена. Але цього разу до них вже ніхто не вийшов.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донецьк, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Одеська ялинка – уперше штучна і синьо-жовта [відео]
  Наступний матеріал
  Підсумки року – від чільних євромайданівців
  Теги: