4 людини загинули під час учорашніх протистоянь

  Про це заявляють в штабі національного спротиву – про що й заявив в ефірі 5-го каналу координатор медичної служби Олег Мусій.

  Лікар наголосив – окрім загиблих Сергія Нігояна та Михайла Жизневського – волонтери бачили ще тіла 2-ох людей без ознак життя, які також мали вогнепальні поранення. Втім, забрати з поля бойових дій тіла не вдалося – і вони залишилися на території правоохоронців – заявив Мусій. За словами керівника медиків Майдану – їм також відомо про чоловіка, з тіла якого в 17-тій київській лікарні видалили металеву кулю. Наразі він перебуває в критичному стані. Усього ж до польових лікарів за останні 3 доби звернулося вже більше 1000 постраждалих мітингувальників. Офійно ж - від МВС і ГПУ - підтверджена загибель від вогнепальних поранень лише двох людей.

  Олег Мусій, координатор медичної служби: "Вбито 4-ьох, а офіційна статистика наполягає на тому, що їх 2 було. Волонтери, які виносили 2 бездиханних тіла і вони бачили ті кульові поранення на грудях у ще 2-ох. Під час наступу "Беркуту" вони просто не встигли їх уже бездиханні тіла занести в наш медичний пункт - і вони залишили їх. Тому що боялися саме за своє життя, коли вже за пару метрів до них був "Беркут". І, насправді, оці 2-оє загиблих залишилися на території "Беркуту". А тепер невідомо - куди вони щезли і, так знаєте, просто кудись щезли люди - і тепер кажуть "ні, таких фактів не було".

   

   

  Попередній матеріал
  Азаров: проведення дострокових президентських виборів неможливе
  Наступний матеріал
  Автомайдан: зниклий Дмитро Булатов мав зустрічатися з невідомим інформатором
  Теги:
  Loading...