5.ua

3-х учасників одеського Євромайдану звинувачують у порушенні громадського порядку [відео]

  Один із затриманих Олексій Чорний встиг повідомити близьким, намагався знімати затримання на мобільний телефон, за що його і побили правоохоронці. Утім, у міліції твердять, активіст побив себе сам, з метою скомпрометувати міліціянтів. Тепер райсуд міста має вирішити подальшу долю затриманих. Нагадаємо, рішенням окружного адмінсуду Євромайдан на приморському бульварі в Одесі розігнали о 5-й ранку, міліція оточила активістів по периметру, потому на площу зайшли близько 30-ти молодиків спортивної статури, які зібрали усі намети та прапори і завантажили їх в авто. Тоді ж і затримали трьох активістів.

  Володимир Шаблієнко, речник ГУ МВС України в Одеській області: «У нас є інформація, яку фіксували працівники міліції про те, як вів себе сам затриманий під час посадки в автомобіль службовий, де він сам собі намагався наносити побої головою об машину, об двері, куди його сажали».

  Віталій Устименко, затриманий після Євромайдану: «Це нас так завантажували в автозаки, це ми порушували нібито, щось ми порушували одним словом».

  Крім того, будь-які політичні акції протесту відсьогодні і до 31 грудня в Одесі заборонив проводити обласний адмінсуд. Як пояснили у юридичному департаменті мерії, міська влада позивалася проти учасників Євромайдану через те, що їхні акції нібито можуть спровокувати футбольних фанів до заворушень. 28 листопада в Одесі відбудеться матч за єврокубок – «Чорноморець-Динамо» (Загреб). Також акції протестувальників на думку чиновників несуть загрозу для туристів.

  Попередній матеріал
  У Чернігові за рішенням суду знищили Євромайданчик
  Наступний матеріал
  У Чернігові за рішенням суду знищили Євромайданчик