5.ua

15 людей ушпиталили під час спроби правоохоронців зачистити Майдан від барикад [відео]

  15-ро людей ушпиталені після сьогоднішніх сутичок, що сталися під час спроби правоохоронців зачистити Майдан і Хрещатик від барикад. У Київській міській станції швидкої медичної допомоги «5 каналу» повідомили - серед таких 9-ро - це правоохоронці та 6-ро мітингувальників. За даними «5 каналу», один з активістів у тяжкому стані, йому проломили череп.

  Станом на 10-ту ранку до лікарень Києва за допомогою звернулися 30-ро людей, які, так чи інакше, брали участь у подіях на Майдані Незалежності. У більшості постраждалих синці, забої та струс мозку. Окрім медичної, у Києві організували і юридичну допомогу постраждалим під час розгону Євромайдану. Адвокати столиці об'єднуються і надають безоплатну допомогу активістам.

  Дмитро Мясніков, завідувач відділенням політравми Київської міської лікарні №17: «Стан одного, можна сказати, задовільний. У нього забої, йому важко рухатись, тому ми його залишили під спостереженням. Стан другого хворого більш важкий. Він зараз знаходиться у нашому відділенні під спостереженням лікаря-нейрохірурга. У нього - черепно-мозкова травма, дуже важка».

  Ігор Сіренко, правозахисник: «Тут я вже просто пороспитував, хто постраждав і з ними спілкувався. Зараз вже приїхав адвокат до цих двох постраждалих, які у цій лікарні».

  Попередній матеріал
  У Тернополі оголосили повну мобілізацію [відео]
  Наступний матеріал
  Окремим активістам арештованим під час заворушень на Банковій змінили запобіжний захід