Фото gazeta.lviv.ua

Томбінський закликав дотримуватися законів на виборах у Чернігові: "це не гра"

  Голова представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський закликає всіх учасників виборчого процесу в Чернігові діяти в рамках законодавства.

  Про це пише "Інтерфакс-Україна".

  "Цілісність і авторитет парламенту як голоси демократії залежить від цілісності і легітимності кожного члена Верховної Ради. Тому я закликаю всіх, хто залучений у процес виборів в Чернігові, хто їх організовує, кандидатів та їхні штаби, а також виборців діяти з повною відповідальністю і розумінням того, що демократія - це не гра", - наголосив європейський дипломат

  За його словами, звіти БДІПЛ/ОБСЄ, оприлюднені після виборів в Україні в останні роки, "вказали на катастрофічні наслідки відсутності юридичної відповідальності тих, хто діяв поза законом і духу виборів".

  "Ті, хто порушує правила демократичних виборів, мають відповідати за це, а державні структури маютьпоказати рішучість реагувати на такі звернення, оскільки це підриває довіру громадян", - сказав Томбінський.

  Нагадаємо, вибори призначили у зв'язку з достроковим припиненням повноважень народного депутата України Валерія Куліча, обраного в окрузі. 31 березня він був призначений головою Чернігівської облдержадміністрації. Основними претендентами на його мандат виступають мільйонер та екс-заступник голови Дніпровської ОДА Геннадій Корбан, а також керівник Державного управління справами Сергій Березенко.
  Попередній матеріал
  Турецька авіація завдала ударів по позиціях "Ісламської держави"
  Наступний матеріал
  Хмельницьких втікачів шукають за допомогою гелікоптерів