sbu.gov.ua

СБУ припинила діяльність угруповання, яке завозило зброю у Чернігів

На Чернігівщині у результаті успішної спецоперації Служба безпеки України спільно з прокуратурою та міліцією припинила діяльність двох злочинних груп, які завозили в регіон зброю та боєприпаси з району АТО.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України. За попередньою інформацією, засоби ураження могли бути використані для влаштування диверсій та дестабілізації ситуації в обласному центрі. Зловмисники планували створити розгалужену мережу збуту вогнепальної зброї та боєприпасів на території області й за її межами.

Правоохоронці відзначають спроби незаконно реалізувати ручний кулемет "Дехтярьова" (калібр 7,62 мм), два гранатомети "РПГ", гранати "РГД-5" та "Ф-1", автомат "АК-47" (калібр 7,62 мм) та набої до нього, пістолет марки "ПМ" та 5 тротилових шашок (200 г кожна), які були вилучені правоохоронцями.

22 липня членів злочинних груп (переважно мешканці Чернігівської області) затримано "на гарячому" під час спроб збуту ще однієї партії зброї. Загалом під час оперативних дій та обшуків у помешканнях і офісах зловмисників було вилучено 18 одиниць стрілецької зброї, 8 гранатометів РПГ-22, 13 ручних гранат, значну кількість набоїв, 10 протитанкових та протипіхотних мін, понад кілограм вибухівки, холодну зброю. Вилучено також близько $8 тис. На даний час затримано 10 членів злочинних організацій.

Нагадаємо, 20 липня у столиці схопили контрабандистів, що перевозили зброю та боєприпаси.

/
/
/

Попередній матеріал
Правоохоронці затримали мікроавтобус з вантажем для бойовиків
Наступний матеріал
У цьому році Нацгвардія планує закупити 22 бронеавтомобілі "Козак"