Чернігів вибори(205 округ) 5.ua

Правоохоронці зафіксували близько 30 порушень на виборах у Чернігові

  Станом на 14 год. міліція зафіксувала 27 незначних порушень на виборах у Чернігові.

  У цілому ж, за словами правоохоронців, виборчий процес на 205 окрузі відбувається без значних порушень, повідомляє СЗГ УМВС Українив Чернігівській області.

  Серед порушень, які було зафіксовано, повідомляється про осіб із підробленими журналістськими посвідченнями на виборчих дільницях: "Молоді люди реєструвалися під виглядом журналістів газети Комітету виборців України "Точка зору", використовуючи фальшиві посвідчення. Зловмисники використали старі бланки посвідчення, з яких зробили копії".

  Крім того, міліція зафіксувала спробу підкупу виборців. Так, мешканцям Черкащини, які зареєстровані в 205 окрузі, сьогодні надходили СМС-повідомлення із пропозицією отримати дві тис. грн за фотографію бюлетеня з відміткою напроти потрібного кандидата.

  "Організатор розсилки пропонував миттєво отримати гроші готівкою від координатора або по пошті. Вказувався й номер телефону координатора", - ідеться в повідомленні.

  Також на одній з дільниць спостерігачі зафіксували, як виборець намагався винести бюлетень. "Чоловіка намагалися затримати, але він встиг порвати бюлетень та втекти", - зазначають правоохоронці.

  Іще на одній дільниці чоловік спробував винести бюлетень. Він, зокрема, хотів, кинути в урну для голосування несправжній виборчий бюлетень. Правоохоронці затримали чоловіка і склали протокол. 

  Як повідомляв 5.ua, координатор громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська розповіла, що порушення в Чернігові в день проведення голосування є незначними і нечисельними. 

  Попередній матеріал
  Терористи обстріляли позиції українських бійців у районі Щастя - СЦКК
  Наступний матеріал
  Явка на дільницях у Чернігові зросла майже до 30% - ОВК