Youtube/Адрій Кужель

Подробиці побиття Дурнєва в Чернігові

Сьогодні, 21 липня, у Чернігові на 205 виборчій дільниці нардепи від "Радикальної партії Олега Ляшка" Андрій Лозовий та Ігор Мосійчук побили кандидата в депутати Олексія Дурнєва.

Подробиці сутички телефоном з місця події сайту 5.ua розповів журналіст Андрій Кужель.

За його інформацією, у Чернігові повинна була відбутися конференція очільника "Радикальної партії" Олега Ляшка із кандидатом по 205 округу Дмитром Блаушем, який нещодавно зняв свою кандидатуру. На захід прийшли Олексій Дурнєв, Олександр Барабошко і Василь Крутчак, які також є кандидатами по цьому округу.

Перед самою прес-конференцією з'явилися Андрій Лозовий і Ігор Мосійчук, після чого спричинилася сутичка. "Мав проводити конференцію Ляшко разом із кандидатом радикальної партії Дмитром Блаушем, який знявся. І перед початком прес-конференції зайшли народні депутати Лозовий і Мосійчук у супроводі спортивних молодиків і влаштували бійку", - зазначив журналіст.

Унаслідок бійки Крутчак дістав сильні забої, а Барабошку вибили зуб. Міліція зреагувати на сутичку не встигла, оскільки їх було замало. Також у правоохоронців, за словами Кужеля, не було необхідних спецзасобів. 

Нагадаємо, сьогодні під час брифінгу Віктор Шокін заявив, що Генпрокуратура готує затримання і арешт нардепа з провладної коаліції. Утім на запитання журналістів, про нардепа з якої фракції йдеться, він не відповів. Водночас очільник фракції "Радикальної партії" Олег Ляшко на своїй сторінці у Facebook написав, що ГПУ планує арештувати народного депутата Андрія Лозового. 

Попередній матеріал
Савченко перевезли до Ростова-на-Дону
Наступний матеріал
Google Street View показав найбільш екстремальну стежку в Іспанії