pic.ua

Під час проміжних виборів Чернігів патрулюватимуть близько 300 бійців Нацгвардії і спецпризначенців

  Українські правоохоронці у посиленому режимі патрулюватимуть територію Чернігова і візьмуть під охорону об'єкти, на яких 26 липня проходитимуть проміжні вибори на 205-му окрузі.

  Як повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на МВС, з 21 липня 2015 року в місті працюватиме спеціальна група центрального апарату МВС, завдання якої - не допустити порушень громадського порядку та законності під час виборів. Правоохоронці патрулюватимуть територію міста в посиленому режимі. Вони також візьмуть під охорону 83 виборчі дільниці і штаби кандидатів у народні депутати.

  До складу групи залучені працівники підрозділів карного розшуку та громадської безпеки МВС України, а також близько 300 військовослужбовців Нацгвардії і співробітників батальйонів міліції особливого призначення "Чернігів" і "Кіровоград". "Підкуп виборців - це правопорушення, тому за нього доведеться відповідати, незалежно від партійної приналежності організаторів", - підкреслюють у МВС.

  Нагадаємо, вибори призначили у зв'язку з достроковим припиненням повноважень народного депутата України Валерія Куліча, обраного в окрузі. 31 березня він був призначений головою Чернігівської облдержадміністрації. Основними претендентами на його мандат виступають мільйонер та екс-заступник голови Дніпровської ОДА Геннадій Корбан, а також керівник Державного управління справами Сергій Березенко.

  Попередній матеріал
  Крим був українським і повинен бути українським – Гайдар
  Наступний матеріал
  Навальний підтримав рішення Гайдар працювати в команді Саакашвілі