5.ua

Нардеп про ситуацію в Чернігові: правоохоронці виявляють низку схованок зі зброєю

Голова Комітету ВР з питань правової політики та правосуддя Руслан Князевич заявив, що правоохоронні органи виявляють цілу низку схованок зі зброєю в Чернігові.

Про це він повідомив сьогодні, 24 липня, в інтерв'ю "5 каналу".

"Ситуація однією із сторін конфлікту надзвичайно нагнітається. Я думаю, зараз ні для кого не секрет, що один із кандидатів на свою користь активно підвозить людей. І вже правоохоронна система виявляє цілу низку схованок, де вони маскують зброю, де, відверто кажучи, напевно розробляють якісь неприємні плани для дня голосування і підрахунку голосів, це насторожує", - зазначив нардеп від "Блоку Петра Порошенка" Руслан Князевич.  

Зазначимо, сьогодні радник Авакова, керівник спецгрупи центрального апарату МВС з недопущення порушення правопорядку та забезпечення законності на довиборах до Верховної Ради в окрузі №205 у Чернігові Іван Стойко заявив, що до Чернігова стягнуто вже близько 2 тис. силовиків і підрозділи продовжують прибувати.

Нагадаємо, вибори у Чернігові призначили у зв'язку з достроковим припиненням повноважень народного депутата України Валерія Куліча, обраного в окрузі. 31 березня він був призначений головою Чернігівської облдержадміністрації. Основними претендентами на його мандат виступають мільйонер та екс-заступник голови Дніпровської ОДА Геннадій Корбан, а також керівник Державного управління справами Сергій Березенко.

Попередній матеріал
Італієць створює дивовижні скульптури з кавунів
Наступний матеріал
Медведєв: Росія не вважає себе відповідальною за конфлікт в Україні
Loading...