5.ua

Активістка розповіла про порушення на 205-му окрузі в Чернігові

  Координатор громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська розповіла про порушення в Чернігові в день проведення голосування.

  З її слів порушення, що відбулися в день голосування, є незначними і нечисельними: "І ми сподіваємося, що до закінчення цього досить складного дня все залишиться із цими ж тенденціями".

  Зокрема, було зафіксовано такий факт порушення, як спроба виносу виборчого бюлетеню – два рази траплялися такі інциденти, утім вони, за словами активістки, були призупинені як представниками правоохоронних органів, так і членами виборчих комісій. Також один бюлетень був порваний і вкинутий в такому вигляді в скриньку для голосування.

  Крім того, були присутні сторонні особи у приміщеннях для голосування, а також відбувався масовий тип порушення – прихована агітація. 

  Нагадаємо, вибори у Чернігові призначили у зв'язку з достроковим припиненням повноважень народного депутата України Валерія Куліча, обраного в окрузі. 31 березня він був призначений головою Чернігівської облдержадміністрації. Основними претендентами на його мандат виступають мільйонер та екс-заступник голови Дніпровської ОДА Геннадій Корбан, а також керівник Державного управління справами Сергій Березенко.

  Попередній матеріал
  У Туреччині внаслідок вибуху загинули двоє військових
  Наступний матеріал
  Саакашвілі пообіцяв не пустити російського співака Тіматі в Одесу